Wózki do transportu chorych na leżąco dystrybutora sprzętu medycznego – Euro-Medical

2023-02-18 | ZDROWIE

Nasza firm Euro-Medical powstała w 2011 r i od tej pory prężnie rozwija się i osiąga kolejne sukcesy służąc szpitalom, klinikom, gabinetom lekarskim i wszelkim jednostkom medycznym jak i pacjentom oraz osobom indywidualnym. Z roku na rok rozwijamy nasza ofertę cenową, szukając dla was nowych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszystkie nawet najwyższe oczekiwania. Kooperujemy z dziesiątkami firm, nie tylko polskimi ale także partnerami zagranicznymi, co czyni naszą ofertę handlową niezwykle bogatą w światowe nowinki w branży medycznej. Setki konstruktorów a także inżynierów z całego świata mocno pracują na bogactwo oraz sukces naszej oferty cenwej. Posiadamy bardzo zgrany i pragnący stałego rozwoju team handlowców i wsparcia sprzedaży. Dzięki wielu szkoleniom mamy wiedzę, dobrze służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupowaego. Potrafimy doradzić klientowi sprzęt lub aparaturę zważając na indywidualne wymagania interesanta, warunki lokalowe, jak również nawiązując do państwa możliwości finansowych. Dobrze wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest zawsze najlepsze, temu tez proponujemy rozwiązania dobrane pod państwa preferencje. Przez tych kilkanaście lat na rynku krajowym przeprowadziliśmy tysiące rozmów z klientami, toteż nasz zespółpracowników może nosić miano ekspertów pod każdym kątem.

Oferujemy między innymi: wózki do przewożenia chorych
Mamy szeroką ofertę wózków do przewozu chorych na leżąco, wózków hydraulicznych regulowanych sprężyną gazową. Najlepiej sprzedającymi się wózkami do przewozu chorych są wózki z funkcją regulacji pozycji Trendelenburga i Anty-trendelenburga. Funkcja ta znajduje szczególnie zastosowanie na oddziałach SOR.

Potrafimy doradzić interesantom korzystne rozwiązania ze wskazaniem optymalnego budżetu jakim Klient dysponuje. Nie zawsze najdroższe rozwiązania są najkorzystniejsze, dobrze więc posiadać podczas zakupów doradcę, który rozumie wasze oczekiwania, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet. Przez lata pracy wprowadziliśmy na krajowy rynek wiele wyrobów sprzętu medycznego, setki łóżek, szafeczek przyłóżkowych , wózków do przewozu chorych, szaf medycznych, foteli ginekologicznych hydraulicznych, wózków zabiegowych oraz innych sprzętów.
Jesteśmy bardzo dumni z wózków anestezjologicznych których blat górny wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wózki te znajdują szczególne zastosowanie na oddziałach ginekologicznych oraz oddziałach SOR.

A także duże ilości aparatury medycznej, między innymi kardiomonitorów, aparatów do ekg, pulsoksymetrów, aparatów ktg i wiele, wiele innych. Pragniemy podziękować wam za zaufanie przez lata. Będziemy dalej strać się dla Państwa, rozwijać ofertę handlową, szukać nowinek technicznych, innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy na naszą stronę www.

Polecamy również

Zabiegi na ciało po ciąży

Zabiegi na ciało po ciąży

Okres ciąży to czas, który mimo wszelkich towarzyszących dolegliwości, huśtawce hormonów i złemu samopoczuciu u kobiety staje się jednym z piękniejszych wspomnień. Gdy jednak opuszcza się szpitalną salę i udaje się do domu wraz z nowonarodzonym dzieckiem, świeżo...