Wózki do przewożenia chorych na leżąco importera z Żywca – Euro-Medical

2023-03-13 | ZDROWIE

Firma Euro-medical ma szeroką ofertę wózków do przewożenia pacjentów. Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całej Polski. Od wielu lat budujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zapraszamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.

Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia pacjentów to urządzenie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia chorych są zaprojektowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych i oddziałów opieki po znieczuleniu ogólnym. Nasza firma oferuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych jak również o stałej wysokości dostosowane do oczekiwań pacjenta. Nasze wózki do przewożenia wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na czterech kołach jezdnych z blokadą centralna lub kierunkową, leże wózka wykonane jest z płyt przeziernych dla RTG lub metalowej kraty. Wózek do przewożenia pacjentów wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w dowolnej kolorystyce, barierki boczne rozkładane, uchwyt na butlę tlenową, półkę na pościel jak również wieszak na kroplówki. Wózki dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeśli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia chorych zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem regionalnym lub wejdź na naszą stronę firmową i wyślij zapytanie. Zachęcamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych.

Euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie mamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka szpitalne. Jeśli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma pracujemy na runku już ponad 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w zakresie dostaw sprzętu medycznego dla krajowych i zagranicznych klientów. Nasz sprzęt służy pacjentom w różnych placówkach na terenie kraju. Naszymi klientami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

Polecamy również

Zabiegi na ciało po ciąży

Zabiegi na ciało po ciąży

Okres ciąży to czas, który mimo wszelkich towarzyszących dolegliwości, huśtawce hormonów i złemu samopoczuciu u kobiety staje się jednym z piękniejszych wspomnień. Gdy jednak opuszcza się szpitalną salę i udaje się do domu wraz z nowonarodzonym dzieckiem, świeżo...

Burzenie budynków: jak uniknąć niebezpieczeństw i zagrożeń

Burzenie budynków: jak uniknąć niebezpieczeństw i zagrożeń

Budowa towarzyszy człowiekowi od wieków. Zawsze chcieliśmy tworzyć coś nowego, co będzie służyło nam przez długi czas. Budowanie nowych budynków, dróg czy mostów to zadania wymagające wysokiej precyzji i skupienia. Chcąc osiągnąć zamierzony cel, niezbędne jest również...